Ciesz się wyjątkowym smakiem gdzie chcesz

DOSTAWA KUCHNI JAPOŃSKIEJ

mizu-toy-2

Prawdziwy smak japonii

SUSHI I JAPOŃSKIE DANIA KUCHNI CIEPŁEJ

Naszła Cię ochota na specjały kuchni japońskiej? Wystarczy złożyć zamówienie w Mizu, a pyszne i zawsze świeże sushi lub szeroki wybór z kuchni ciepłej zagości w Twoim domu. Szybko i sprawnie dowozimy nasze potrawy na Żoliborz, Bielany, Wolę, czy też do Śródmieścia. Dzięki temu każdy z naszych Klientów, niezależnie od pory dnia, może rozsmakować się w japońskich specjałach.  Zapewniamy, że z naszą kuchnią zachwyciesz się każdym kolejnym smakiem.

Choć często o tym zapominamy przygotowywanie jedzenia jest prawdziwą sztuką opartą na wielu tradycjach. Kompozycje smakowe mogą pobudzić wszelkie nasze zmysły. Próbując nowych dań, choć na chwilę możemy przenieść się do odległego kraju i zafundować sobie prawdziwą przyjemność. Będąc w Warszawie warto spróbować prawdziwego smaku Japonii, czyli sushi, jakie jest serwowane w naszej restauracji. Mizu tworzą ludzie kochający japońskie smaki, którzy chcą przenieść wszystkich Gości do kraju kwitnącej wiśni.

Jakość traktujemy poważnie

JAPONIA W KAŻDYM CALU

Przygotowywanie sushi jest naszą pasją, dlatego używamy najwyższej, jakości, japońskich produktów, a także jedynie najświeższych ryb i owoców morza. Codziennie otrzymujemy świeżą dostawę i to na bazie najlepiej wyselekcjonowanych składników tworzymy niepowtarzalne dania, zapewniając naszym Gościom eksplozję smaku. Bo sekret idealnego sushi tkwi w wyśmienitej rybie oraz w ryżu, który będąc dobrze zamarynowany wydobędzie smak mięsa. Dopełnieniem wyrazistego smaku są oryginalne dodatki, takie jak grzyby shitake, czy też enoki, a także sos kabayaki, czy japoński majonez. Dzięki temu Goście odwiedzający naszą warszawską restaurację Mizu mogą skosztować odległych smaków i odprężyć się z dala od zgiełku miasta.

 

Dla zamówień telefonicznych realizujemy dostawy od 100zł. 
Koszt dostawy to 10zł

Koszty dostaw przy zamówieniu realizowanym przez Room Service zgodnie z cennikiem pośrednika.

 

mizu-toy-2
mizu-sushi-kuchnia-japonska-1

Zamów sushi do domu

SUSHI Z DOSTAWĄ

Uwielbiasz sushi, ale nie zawsze masz czas wybrać się do restauracji? Chciałbyś spróbować nowych smaków nie wychodząc z domu? A może po prostu masz ochotę na świeże i pyszne sushi w porze lunchu? Nasza warszawska restauracja Mizu wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich Klientów oferując sushi z dostawą wprost do Twojego domu lub do biura. Wystarczy złożyć zamówienie, a nasz szef kuchni przygotuje zestaw sushi specjalnie dla Ciebie. Bogate menu, gwarantuje duży wybór najróżniejszych smaków sushi, dlatego mamy pewność, że każdy z naszych Klientów znajdzie w Mizu coś dla siebie. Zapewniamy wysoką jakość na wyciągnięcie ręki i staranne przygotowanie każdego dania.